Продукція > LEAGUER > RT11J101M1013
RT11J101M1013 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 63V 10x13mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J101M1013 LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 4810 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
100uF 63V 10x13mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J101M1013 LEAGUER Electrolytic capacitor , кількість в упаковці: 500 шт.