Продукція > LEAGUER > RT11V101M0611F
RT11V101M0611F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 35V 6x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11V101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/35/6x11tA
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 7334 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
100uF 35V 6x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11V101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/35/6x11tA, кількість в упаковці: 500 шт.