Продукція > LEAGUER > RT11V221M0812F
RT11V221M0812F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
220uF 35V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11V221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/35/8x12tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 3606 шт:
Написати відгук
220uF 35V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11V221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/35/8x12tA, кількість в упаковці: 1000 шт.