Продукція > LEAGUER > RT11V332M1627
RT11V332M1627 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11V332M1627 Виробник : LEAGUER 3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor