Продукція > LEAGUER > RT11V471M1017F
RT11V471M1017F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 35V 10x17mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11V471M1017F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/35/10x17tA
кількість в упаковці: 600 шт
на замовлення 6387 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
470uF 35V 10x17mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11V471M1017F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/35/10x17tA, кількість в упаковці: 600 шт.