Продукція > YAGEO > RT2010FKE07140KL
RT2010FKE07140KL
RT2010FKE07140KL YAGEO
pyu-rt_1-to-0.01_rohs_l.pdf
Виробник: YAGEO
Description: RES SMD 140K OHM 1% 1/2W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 140 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 140K OHM 1% 1/2W 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 140 kOhms.