Продукція > RALTRON > RT3215-32.768-12.5-TR.
RT3215-32.768-12.5-TR.
RT3215-32.768-12.5-TR. RALTRON
2700558.pdf
Виробник: RALTRON
Description: RALTRON - RT3215-32.768-12.5-TR. - CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 3.2 X 1.5MM
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 1.5mm
Belastungskapazität: 12.5pF
Produktpalette: RT3215 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2885 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - RT3215-32.768-12.5-TR. - CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 3.2 X 1.5MM, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 3.2mm x 1.5mm, Belastungskapazität: 12.5pF, Produktpalette: RT3215 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).