RT73F1J127KBTD
RT73F1J127KBTD TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RT 1J 0.2W 127K 0.1% 25PPM 5K RL
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Box
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 127 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RT 1J 0.2W 127K 0.1% 25PPM 5K RL, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Box, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 127 kOhms.
Інші пропозиції RT73F1J127KBTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F1J127KBTD RT73F1J127KBTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773450&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-2176755-9 Thick Film Resistors - SMD RT 1J 0.2W 127K 0.1% 25PPM 5K RL