RT73F1J22R6BTD
RT73F1J22R6BTD TE Connectivity / Holsworthy
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thick Film Resistors - SMD RT 1J 0.2W 22R6 0.1% 25PPM 5K RL
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RT 1J 0.2W 22R6 0.1% 25PPM 5K RL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 22.6 Ohms.
Інші пропозиції RT73F1J22R6BTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F1J22R6BTD RT73F1J22R6BTD Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773450&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-2176755-9 Description: RT 1J 0.2W 22R6 0.1% 25PPM 5K RL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 22.6 Ohms