RT73F1J309KBTD TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: RT 1J 0.2W 309K 0.1% 25PPM 5K RL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 309 kOhms
Написати відгук
Description: RT 1J 0.2W 309K 0.1% 25PPM 5K RL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 309 kOhms.
Інші пропозиції RT73F1J309KBTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F1J309KBTD RT73F1J309KBTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773450_A2-3534559.pdf Thick Film Resistors - SMD RT 1J 0.2W 309K 0.1% 25PPM 5K RL