RT73F2A2K21BTD
RT73F2A2K21BTD TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RT 2A 0.25W 2K21 0.1% 25PPM 5K R
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 2.21 kOhms
Написати відгук
Description: RT 2A 0.25W 2K21 0.1% 25PPM 5K R, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 2.21 kOhms.
Інші пропозиції RT73F2A2K21BTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F2A2K21BTD RT73F2A2K21BTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773450&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-2176755-9 Thick Film Resistors - SMD RT 2A 0.25W 2K21 0.1% 25PPM 5K RL