RT73F2B42K2BTD TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: RT 2B 0.33W 42K2 0.1% 25PPM 5K R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 42.2 kOhms
Написати відгук
Description: RT 2B 0.33W 42K2 0.1% 25PPM 5K R, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 42.2 kOhms.