RT73F2B453KBTD
RT73F2B453KBTD TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RT 2B 0.33W 453K 0.1% 25PPM 5K R
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 453 kOhms
Написати відгук
Description: RT 2B 0.33W 453K 0.1% 25PPM 5K R, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 453 kOhms.
Інші пропозиції RT73F2B453KBTD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT73F2B453KBTD RT73F2B453KBTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773450&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-2176755-9 Thick Film Resistors - SMD RT 2B 0.33W 453K 0.1% 25PPM 5K RL