Продукція > SCHAFFNER > RT8121-63-4M4
RT8121-63-4M4
RT8121-63-4M4 Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_Series_N-3460347.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RT Common Mode Choke, nano, 2 line, 63A, 4.4mH, Horizontal
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4.4MH 63A 2LN TH NANO, Packaging: Bulk, Features: Nanocrystalline Core, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.598" Dia (66.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 1.614" (41.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 450V, Current Rating (Max): 63A, Inductance @ Frequency: 4.4 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8121-63-4M4 RT8121-63-4M4 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_RT_Series_N.pdf Description: CMC 4.4MH 63A 2LN TH NANO
Packaging: Bulk
Features: Nanocrystalline Core
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.598" Dia (66.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 1.614" (41.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 450V
Current Rating (Max): 63A
Inductance @ Frequency: 4.4 mH @ 100 kHz