RT8121-85-3M2
RT8121-85-3M2 TE Connectivity / Schaffner
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters Common-Mode Choke 85A 3.2mH hor 1ph/DC Nano Core
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: RT8121-85-3M2, Packaging: Box, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.894" Dia (73.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 1.850" (47.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, Current Rating (Max): 85A, DC Resistance (DCR) (Max): 0.6mOhm, Inductance @ Frequency: 3.2 mH @ 100 kHz.
Інші пропозиції RT8121-85-3M2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.894" Dia (73.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 1.850" (47.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
Current Rating (Max): 85A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.6mOhm
Inductance @ Frequency: 3.2 mH @ 100 kHz