RT8122-40-1M2
RT8122-40-1M2 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_series-3577298.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters Horizontal 40 A PCB two line Common Mode Choke 1,2 mH Inductance
на замовлення 39 шт:
Написати відгук
Description: HORIZONTAL 40 A PCB TWO LINE COM, Packaging: Box, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 1.457" (37.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, DC Resistance (DCR) (Max): 2.2mOhm, Inductance @ Frequency: 1.2 mH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8122-40-1M2 RT8122-40-1M2 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_RT_series.pdf Description: HORIZONTAL 40 A PCB TWO LINE COM
Packaging: Box
Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 1.457" (37.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
DC Resistance (DCR) (Max): 2.2mOhm
Inductance @ Frequency: 1.2 mH @ 100 kHz