RT8131-63-2M8
RT8131-63-2M8 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_Series_N.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 2.8MH 63A 3LN TH NANO
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 6 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.598" Dia (66.00mm)
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Voltage Rating - AC: 600V
Current Rating (Max): 63A
Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 100 kHz
Features: Nanocrystalline Core
Mounting Type: Through Hole
Approval Agency: UR
Height (Max): 1.654" (42.00mm)
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.8MH 63A 3LN TH NANO, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.598" Dia (66.00mm), Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Voltage Rating - AC: 600V, Current Rating (Max): 63A, Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 100 kHz, Features: Nanocrystalline Core, Mounting Type: Through Hole, Approval Agency: UR, Height (Max): 1.654" (42.00mm).