RT8420-0020-132-1120 TE Connectivity Measurement Specialties
Виробник: TE Connectivity Measurement Specialties
Description: RT8420-0020-132-1120: CTO-115000
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Round Shaft
Mounting Type: Panel Mount
Output: 4mA ~ 20mA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 8V ~ 34V
Actuator Type: Round Shaft
Technology: Resistive
For Measuring: Rotary Position
Output Signal: Clockwise Increase, Counterclockwise Increase
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RT8420-0020-132-1120: CTO-115000, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Round Shaft, Mounting Type: Panel Mount, Output: 4mA ~ 20mA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 8V ~ 34V, Actuator Type: Round Shaft, Technology: Resistive, For Measuring: Rotary Position, Output Signal: Clockwise Increase, Counterclockwise Increase.