RT8521-50-8M6
RT8521-50-8M6 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_Series_N.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 8.6MH 50A 2LN TH NANO
Packaging: Bulk
Features: Nanocrystalline Core
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.520" (64.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 600V
Current Rating (Max): 50A
Inductance @ Frequency: 8.6 mH @ 100 kHz
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 8.6MH 50A 2LN TH NANO, Packaging: Bulk, Features: Nanocrystalline Core, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.520" (64.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 600V, Current Rating (Max): 50A, Inductance @ Frequency: 8.6 mH @ 100 kHz.