RT8522-63-0M5
RT8522-63-0M5 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: VERTICAL 63 A PCB TWO LINE COMMO
Packaging: Box
Package / Case: Vertical, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.520" (64.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
DC Resistance (DCR) (Max): 1mOhm
Inductance @ Frequency: 500 µH @ 100 kHz
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VERTICAL 63 A PCB TWO LINE COMMO, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.520" (64.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, DC Resistance (DCR) (Max): 1mOhm, Inductance @ Frequency: 500 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8522-63-0M5 RT8522-63-0M5 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_RT_series.pdf Common Mode Chokes / Filters Vertical 63 A PCB two line Common Mode Choke 0,5 mH Inductance