RT8522-85-0M4
RT8522-85-0M4 TE Connectivity / Schaffner
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters Common-Mode Choke 85A 0.4mH vert 1ph/DC Ferrite Core
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RT8522-85-0M4, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.795" L x 1.811" W (71.00mm x 46.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.756" (70.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 425V, Current Rating (Max): 85A, DC Resistance (DCR) (Max): 0.7mOhm, Inductance @ Frequency: 400 µH @ 100 kHz.
Інші пропозиції RT8522-85-0M4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.795" L x 1.811" W (71.00mm x 46.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.756" (70.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 425V
Current Rating (Max): 85A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.7mOhm
Inductance @ Frequency: 400 µH @ 100 kHz