RT8531-40-6M3
RT8531-40-6M3 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_Series_N.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 6.3MH 40A 3LN TH NANO
Features: Nanocrystalline Core
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 6 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.638" (67.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Current Rating (Max): 40A
Inductance @ Frequency: 6.3 mH @ 100 kHz
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6.3MH 40A 3LN TH NANO, Features: Nanocrystalline Core, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.638" (67.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Current Rating (Max): 40A, Inductance @ Frequency: 6.3 mH @ 100 kHz.