RT8532-40-0M7
RT8532-40-0M7 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_RT_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: VERTICAL 40 A PCB THREE LINE COM
Packaging: Box
Package / Case: Vertical, 10 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.638" (67.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
DC Resistance (DCR) (Max): 1.9mOhm
Inductance @ Frequency: 700 µH @ 100 kHz
на замовлення 38 шт:
Написати відгук
Description: VERTICAL 40 A PCB THREE LINE COM, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 10 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.654" W (64.00mm x 42.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.638" (67.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, DC Resistance (DCR) (Max): 1.9mOhm, Inductance @ Frequency: 700 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT8532-40-0M7 RT8532-40-0M7 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_RT_series.pdf Common Mode Chokes / Filters Vertical 40 A PCB three line Common Mode Choke 0,7 mH Inductance