Продукція > C&K > RTAC2DS15M25NS
RTAC2DS15M25NS C&K
RTA_Series_Rev_June_2003.pdf
Виробник: C&K
Description: SWITCH ROTARY 15POS 150MA 60V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук