Продукція > SEI STACKPOLE > RTAN0402BTT21K5
RTAN0402BTT21K5
RTAN0402BTT21K5 SEI Stackpole
SEI_RTAN.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thin Film Resistors - SMD 21.5kOhm 0.063W 10ppm 0402 0.001 Tant Nit AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук