Продукція > SEI STACKPOLE > RTAN0805BTT21K0
RTAN0805BTT21K0
RTAN0805BTT21K0 SEI Stackpole
SEI_RTAN.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thin Film Resistors - SMD 21kOhm 0.2W 10ppm 0805 0.001 Tant Nit AEC-Q200
Написати відгук