Продукція > SEI STACKPOLE > RTAN0805BTT21R5
RTAN0805BTT21R5
RTAN0805BTT21R5 SEI Stackpole
SEI_RTAN.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thin Film Resistors - SMD 21.5Ohms 0.2W 10ppm 0805 0.001 Tant Nit AEC-Q200
Написати відгук