RTAN0805DTE10K2
RTAN0805DTE10K2 Stackpole Electronics Inc
SEI-RTAN.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES PREC TAN, 10.2 KOHM, 0805, 0
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 10.2 kOhms
Написати відгук
Description: RES PREC TAN, 10.2 KOHM, 0805, 0, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 10.2 kOhms.