Продукція > SEI STACKPOLE > RTAN1206BKE604R
RTAN1206BKE604R
RTAN1206BKE604R SEI Stackpole
SEI_RTAN.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thin Film Resistors - SMD 604Ohms 0.4W 25ppm 1206 0.001 Tant Nit AEC-Q200
Написати відгук