Продукція > SEI STACKPOLE > RTAN1206BTT100R
RTAN1206BTT100R
RTAN1206BTT100R SEI Stackpole
SEI_RTAN.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thin Film Resistors - SMD 100Ohms 0.4W 10ppm 1206 0.001 Tant Nit AEC-Q200
Написати відгук