Продукція > SEI STACKPOLE > RTAN1206BTT215K
RTAN1206BTT215K
RTAN1206BTT215K SEI Stackpole
SEI_RTAN.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thin Film Resistors - SMD 215kOhm 0.4W 10ppm 1206 0.001 Tant Nit AEC-Q200
Написати відгук