Продукція > C&K > RTAP30112B12SD25S
RTAP30112B12SD25S
RTAP30112B12SD25S C&K
rta.pdf
Виробник: C&K
Description: SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 150mA (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 12
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 25.00mm
Actuator Type: Round (5.9mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP12T
Contact Material: Brass
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Depth Behind Panel: 12.60mm
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 60 V
Voltage Rating - DC: 60 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 150mA (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 12, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 25.00mm, Actuator Type: Round (5.9mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP12T, Contact Material: Brass, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Depth Behind Panel: 12.60mm, Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 60 V, Voltage Rating - DC: 60 V.