Продукція > C&K > RTAP31W12M25NS
RTAP31W12M25NS C&K
rta.pdf
Виробник: C&K
Description: SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Написати відгук
Coded Rotary Switches SWITCH ROTARY SP 12POS T/H SLV.
Інші пропозиції RTAP31W12M25NS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTAP31W12M25NS RTAP31W12M25NS Виробник : C&K rta.pdf Coded Rotary Switches SWITCH ROTARY SP 12POS T/H SLV