Продукція > C&K > RTAP32S03M25NP
RTAP32S03M25NP
RTAP32S03M25NP C&K
rta.pdf
Виробник: C&K
Description: SWITCH ROTARY 3POS 20MA 25V
Packaging: Bag
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 20mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 3
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 25.00mm
Actuator Type: Round (6mm Dia), Slotted
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 2
Circuit per Deck: DP3T
Contact Material: Brass
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Depth Behind Panel: 12.60mm
Voltage Rating - AC: 25 V
Voltage Rating - DC: 25 V
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 3POS 20MA 25V, Packaging: Bag, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 20mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 3, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 25.00mm, Actuator Type: Round (6mm Dia), Slotted, Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 2, Circuit per Deck: DP3T, Contact Material: Brass, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Depth Behind Panel: 12.60mm, Voltage Rating - AC: 25 V, Voltage Rating - DC: 25 V.