Продукція > BLUESHIFT > RTAZS-025100
RTAZS-025100
RTAZS-025100 Blueshift
AZ%20Tape.pdf
Виробник: Blueshift
Description: TAPE POLYIMIDE AEROGEL 1"X8.3YDS
Packaging: Box
Length: 25' (7.6m) 8.3 yds
Thickness: 0.0075" (7.5 mils, 0.191mm)
Tape Type: High Temp Polyimide Aerogel
Width: 1.00" (25.40mm)
Usage: Thermal Insulation
Adhesive: Silicone
Backing, Carrier: Carrier - Polyimide Aerogel Film, Substrate - None
Thickness - Adhesive: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Part Status: Active
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE POLYIMIDE AEROGEL 1"X8.3YDS, Packaging: Box, Length: 25' (7.6m) 8.3 yds, Thickness: 0.0075" (7.5 mils, 0.191mm), Tape Type: High Temp Polyimide Aerogel, Width: 1.00" (25.40mm), Usage: Thermal Insulation, Adhesive: Silicone, Backing, Carrier: Carrier - Polyimide Aerogel Film, Substrate - None, Thickness - Adhesive: 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm), Part Status: Active.