Продукція > C&K > RTBH31BS10ANNZP
RTBH31BS10ANNZP C&K
RTBH_Series.pdf
Виробник: C&K
Description: SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V
Features: Sealed - Fully
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 20mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 10
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 11.10mm
Actuator Type: Round (6mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Circuit per Deck: BCD
Contact Material: Gold (Au)
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Depth Behind Panel: 12.70mm
Voltage Rating - AC: 25 V
Voltage Rating - DC: 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY 10POS 20MA 25V, Features: Sealed - Fully, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 20mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 10, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 11.10mm, Actuator Type: Round (6mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Circuit per Deck: BCD, Contact Material: Gold (Au), Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Depth Behind Panel: 12.70mm, Voltage Rating - AC: 25 V, Voltage Rating - DC: 25 V.