Продукція > RESI > RTBS0050B050Z00
RTBS0050B050Z00
RTBS0050B050Z00 RESI
RTBS0050.pdf
Виробник: RESI
Description: Shunt 50A 0.05V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Lead Style: M3 Threaded; M8 Threaded
Features: Current Sense
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 5.906" L x 1.181" W (150.00mm x 30.00mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -40°C ~ 140°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Shunt 50A 0.05V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Lead Style: M3 Threaded; M8 Threaded, Features: Current Sense, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 5.906" L x 1.181" W (150.00mm x 30.00mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -40°C ~ 140°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms.