Продукція > C&B/RESI > RTBS0100B100Z00
RTBS0100B100Z00
RTBS0100B100Z00 C&B/RESI
RTBS0100.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: SHUNT 100A 0.1V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 6.693" L x 1.575" W (170.00mm x 40.00mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Grade: Automotive
Resistance: 1 mOhms
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: SHUNT 100A 0.1V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Lead Style: M3 Threaded; M8 Threaded, Features: Current Sense, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 6.693" L x 1.575" W (170.00mm x 40.00mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Grade: Automotive, Resistance: 1 mOhms, Qualification: AEC-Q200.