Продукція > C&B/RESI > RTBS0200B050Z00
RTBS0200B050Z00
RTBS0200B050Z00 C&B/RESI
RTBS0200.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: Shunt 200A 0.05V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 5.906" L x 1.181" W (150.00mm x 30.00mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 250 µOhms
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: Shunt 200A 0.05V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Lead Style: M3 Threaded; M8 Threaded, Features: Current Sense, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 5.906" L x 1.181" W (150.00mm x 30.00mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm), Part Status: Active, Resistance: 250 µOhms.