Продукція > C&B/RESI > RTCS0200B100Z00
RTCS0200B100Z00
RTCS0200B100Z00 C&B/RESI
RTCS0200.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: SHUNT 200A 0.1V 0.1%
Packaging: Box
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 4.921" L x 2.441" W (125.00mm x 62.00mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Grade: Automotive
Resistance: 500 µOhms
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: SHUNT 200A 0.1V 0.1%, Packaging: Box, Tolerance: ±0.1%, Lead Style: M3 Threaded; M8 Threaded, Features: Current Sense, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 4.921" L x 2.441" W (125.00mm x 62.00mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Grade: Automotive, Resistance: 500 µOhms, Qualification: AEC-Q200.