Продукція > RESI > RTCS0300B050Z00
RTCS0300B050Z00
RTCS0300B050Z00 RESI
RTCS0300.pdf
Виробник: RESI
Description: Shunt 300A 0.05V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 5.079" L x 1.181" W (129.00mm x 30.00mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -40°C ~ 140°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.201" (30.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 166.6 µOhms
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: Shunt 300A 0.05V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Lead Style: M3 Threaded; M8 Threaded, Features: Current Sense, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 5.079" L x 1.181" W (129.00mm x 30.00mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -40°C ~ 140°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.201" (30.50mm), Part Status: Active, Resistance: 166.6 µOhms.