Продукція > RESI > RTCS1000B050Z00
RTCS1000B050Z00
RTCS1000B050Z00 RESI
RTCS1000.pdf
Виробник: RESI
Description: Shunt 1000A 0.05V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Lead Style: M3 Threaded
Features: Current Sense
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Case - Open
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 5.886" L x 2.500" W (149.50mm x 63.50mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -40°C ~ 140°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.008" (25.60mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 µOhms
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Shunt 1000A 0.05V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Lead Style: M3 Threaded, Features: Current Sense, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case - Open, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 5.886" L x 2.500" W (149.50mm x 63.50mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -40°C ~ 140°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.008" (25.60mm), Part Status: Active, Resistance: 50 µOhms.