Продукція > RESI > RTCS2000B050Z00
RTCS2000B050Z00
RTCS2000B050Z00 RESI
RTCS2000.pdf
Виробник: RESI
Description: SHUNT 2000A 0.05V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Lead Style: M3 Threaded
Features: Current Sense
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular Case - Open
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 9.606" L x 3.917" W (244.00mm x 99.50mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -40°C ~ 140°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Resistance: 25 µOhms
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHUNT 2000A 0.05V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Lead Style: M3 Threaded, Features: Current Sense, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular Case - Open, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 9.606" L x 3.917" W (244.00mm x 99.50mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -40°C ~ 140°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Resistance: 25 µOhms.