Продукція > RESI > RTCS20K0B050Z00
RTCS20K0B050Z00
RTCS20K0B050Z00 RESI
RTCS20K0.pdf
Виробник: RESI
Description: SHUNT 20000A 0.05V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Composition: Metal Element
Type: Shunt, Battery
Operating Temperature: -40°C ~ 140°C
Applications: Automotive AEC-Q200
Resistance: 3.5 µOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHUNT 20000A 0.05V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Composition: Metal Element, Type: Shunt, Battery, Operating Temperature: -40°C ~ 140°C, Applications: Automotive AEC-Q200, Resistance: 3.5 µOhms.