Продукція > RESI > RTCS5000B050Z00
RTCS5000B050Z00
RTCS5000B050Z00 RESI
RTCS5000.pdf
Виробник: RESI
Description: SHUNT 5000A 0.05V 0.1%
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Composition: Metal Element
Type: Shunt, Battery
Operating Temperature: -40°C ~ 140°C
Applications: Heatsinkable
Resistance: 10 µOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHUNT 5000A 0.05V 0.1%, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Composition: Metal Element, Type: Shunt, Battery, Operating Temperature: -40°C ~ 140°C, Applications: Heatsinkable, Resistance: 10 µOhms.