Продукція > IDEC > RTE-B2D12
RTE-B2D12 IDEC
Виробник: IDEC
Description: RELAY TIME DELAY 600HR 10A 240V
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.1 Sec ~ 600 Hrs
Mounting Type: Socketable
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In, 11 Pin
Voltage - Supply: 12VDC
Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Hand Dial
Timing Initiate Method: Input Voltage, Trigger Signal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RTE-B2D12 IDEC
Description: RELAY TIME DELAY 600HR 10A 240V, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.1 Sec ~ 600 Hrs, Mounting Type: Socketable, Function: Programmable (Multi-Function), Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, 11 Pin, Voltage - Supply: 12VDC, Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage, Trigger Signal.