Продукція > C&K > RTE1000N33
RTE1000N33 C&K
RTE Series Low Profile Rotary DIP.pdf
Виробник: C&K
Description: SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V
Packaging: Bag
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 30VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Gray Code
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.167" (4.25mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Bronze
Part Status: Obsolete
Number of Positions: 10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RTE1000N33 C&K
Description: SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V, Packaging: Bag, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 30VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Gray Code, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.167" (4.25mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Bronze, Part Status: Obsolete, Number of Positions: 10.