RTE1001N14
RTE1001N14 C&K Components
rte-965396.pdf
Виробник: C&K Components
Coded Rotary Switches BCD SHAFT
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 30V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 30VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary with Shaft, Height Above Board: 0.463" (11.75mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Bronze, Number of Positions: 10.
Інші пропозиції RTE1001N14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RTE1001N14 RTE1001N14 Виробник : C&K rte.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 0.1A 30V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 30VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary with Shaft
Height Above Board: 0.463" (11.75mm)