Продукція > LEAGUER > RTE1A152M1016F
RTE1A152M1016F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
1500uF 10V 105°C 10x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 5.0mm   RTE1A152M1016F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL1500/10tA
кількість в упаковці: 600 шт
на замовлення 3940 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
1500uF 10V 105°C 10x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 5.0mm   RTE1A152M1016F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL1500/10tA, кількість в упаковці: 600 шт.