Продукція > LEAGUER > RTE1A222M1020
RTE1A222M1020 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
2200uF 10V 105°C 13x20mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 5.0mm   RTE1A222M1020 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL2200/10t
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 2580 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
2200uF 10V 105°C 13x20mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C pitch 5.0mm   RTE1A222M1020 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL2200/10t, кількість в упаковці: 200 шт.